NĚKTERÉ KROUŽKY PROBÍHAJÍ, V DOBĚ UZAVŘENÍ ŠKOLY, ON-LINE
(pro informace kontaktujte své vedoucí)

Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Pěvecký sbor SGV Filip Macek,
Jakub Macek
středa 13:45-15:15 uč. 1
Cimbálová muzika Petr Štulír úterý 15:30-17:00 uč. 1
Kosárek - folklorní soubor Jana Klečková, Vašek Klečka
garant: Petr Štulír
úterý 17:00-18:30 Slovanský sál
PRETEÁTR Šimon Ludvíček, Lucie Kreisingerová
garant: Alena Rosíková
úterý 15:30-17:00 Slovanský sál
Debatní klub Jiří Nevřivý
garanti: Alena Rosíková, Jan Kletvík
úterý 15:30-16:15 jaz. 2
Včelařství Alena Rosíková, Ondřej Hruboš, František Silný pondělí 15:30-17:00 sborovna
TV Ponto Roman Matějek
garant: Lukáš Petrucha
úterý 15:30-16:30 tiditovna
Extrémní kuchyně Ondřej Hruboš čtvrtek 1x za 14 dnů 15:30-17:00 školní klub
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Mezní stavy Hynek Stodůlka čtvrtek 15:20-16:50 uč. 6
Doučování z matematiky a fyziky
Terezie Králíková
garant: Ondřej Hruboš
středa 7:00-7:45 uč. 2
Seminář fyziky Petr Haloda čtvrtek 15:20-16:50 uč. 5
Zážitková psychologie Hana Zuntová pondělí 15:30-16:15 čajovna DM
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Výrazový tanec Fialová Gabriela
garant: Gabriela Vojáčková
úterý 15:30-16:30 tělocvična SGV
Horolezectví Lukáš Petrucha středa 15:30-20:00 Vertikon Zlín
Volejbal Tomáš Chytka středa 15:30-17:00 tělocvična ZŠ
Plavání Hana Zuntová, Martina Halová, Michal Hegr úterý 16:30-17:30 aquapark UH
Florbal Petr Štulír pondělí 15:30-17:00 tělocvična ZŠ
Historický šerm Vojtěch Tomeček
garant: Gabriela Vojáčková
čtvrtek 16:00-17:00 tělocvična SGV
Badminton Tomáš Chytka pondělí 15:30-16:30 tělocvična SGV
Sport pod pokličkou Michal Hegr středa
čtvrtek
8:00-8:45
19:00-19:45
ředitelna
on-line
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
FCE Michala Vaculínová středa 8:00-8:45 jaz. 1
Příprava na CAE
Jan Kletvík středa 8:00-8:45 jaz. 4
Doučování angličtiny pro 1. a 2. ročník Jana Tydlačková čtvrtek 7:10-7:55 jaz. 3
Doučování z angličtiny 2 Jana Tydlačková úterý 7:10-7:50 jaz. 3
Německá konverzace Jana Tydlačková středa 8:00-8:45 jaz. 3
Italština pro začátečníky Monika Petruchová středa 13:45-14:30 uč. 7
Ruský jazyk s výhledem
Alena Rosíková středa 8:00-8:45 jaz. 2
Znaková řeč Martina Vlková čtvrtek 15:45-16:30 čajovna DM
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Příprava biřmovanců
(2. ročníky)
Radim Kuchař pondělí 15:30-16:30 jeruzalém
Zajeď na hlubinu Radim Kuchař úterý 15:30-16:30 jeruzalém
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Animátoři PONTA Monika Petruchová, Lukáš Petrucha čtvrtek 15:30-17:00 tiditovna
NEOTEVŘENÉ KROUŽKY
Latina pro studenty 4. ročníku Michaela Psíková úterý 14:35-15:20 uč. 8
Francouzština pro radost Eva Petruchová úterý 15:20-16:05 jaz. 5
Fitness trénink 1
Petr Štulír pondělí 17:00-18:00 posilovna
Fitness trénink 2 Petr Štulír středa 13:15-14:15 posilovna
Futsal Tomáš Chytka čtvrtek 16:00-17:00 tělocvična ZŠ
Cvičme v rytme Gabriela Vojáčková středa 8:00-8:45 tělocvična SGV
První pomoc Ondřej Hruobš úterý 15:30-17:00 čajovna DM
Biologická a ekologická olympiáda
Martina Halová pondělí 1x za 14 dnů 15:25-16:25 lab. biologie
Rozšiřující matematika pro 4. ročník Eva Pěchová středa 8:00-8:45 uč. 5
Programování v Pythonu pro začátečníky Petr Chvatík středa dle domluvy PC učebna 1.
Základní práce se dřevem (kovem) František Silný úterý 15:30-17:00 dle domluvy
Podvečerní tvoření Michaela Vagundová úterý 1x za 14 dnů 17:00-18:00 klubovna DM

 

JAK SE PŘIHLÁSIT DO KROUŽKU?

PŘIHLÁŠKA JE ZÁVAZNÁ!
(pokud nebudu moci přijít, omluvím se)

vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdej do 1. října 2020 v PONTU

jakmile bude u kroužku napsáno OTEVŘENO, tak kroužek začal

nenahlašuje se více kroužků, které jsou ve stejný čas

všechny kroužky jsou pro studenty SGV zdarma
odevzdaná přihláška po 1. říjnu 2020 = 100,-

když nenastoupím do 31. října, tak jsem vyřazen
(pokud se nedomluvím s vedoucím kroužku jinak)