PRÁZDNINY NA YACHTĚ

Pojďme společně vyzkoušet naprosto nové dobrodružství!

Zažijeme úžasné dobrodružství, prozkoumáme několik běžně nepřístupných ostrovů, budeme usínat kolébáni mořskými vlnami, užijeme si každičký den na jachtě.

Termín konání:  25. – 30. 10. 2019

Místo konání:    Chorvatsko – příbřežní plavba

Pedagogický dozor: Mgr. Michal Hegr, tel.: 734 435 467

Mgr. Barbora Hegrová, (možná i tidit – v případě max. počtu účastníků)

Začátek akce: odjezd z UH v pátek 25. 10. 2019 v pozdních nočních hodinách. Čas upřesníme dle místa a času našeho vyplutí v sobotu dopoledne.

Doprava:        školním autem (auty) přes Rakousko a Slovinsko

Ubytování:     4 noci /5 dnů na lodi – kajuty pro 2 osoby

Počet účastníků:   min. počet 5  –  max. 8 účastníků

Program : Jedná se o prvotní ochutnávku pro úplné námořní začátečníky, kteří se chtějí naučit samostatně vést na moři plachetnici, nebo motorovou loď.  Vše bude velmi praktické a každý bude mít možnost získat všechny potřebné dovednosti k řízení lodě – navigace, meteorologie, pravidla pro vedení lodě. A pokud vás yachting nadchne, můžete v budoucnu snadno absolvovat rozšiřující kurz a získat kapitánský průkaz.

Plavba je určena pro všechny, zvládnou ji v pohodě i děvčata. Zažijeme úžasné dobrodružství, prozkoumáme několik běžně nepřístupných ostrovů, budeme usínat kolébáni mořskými vlnami, užijeme si každičký den na jachtě. Eventualitou je i kotvení v marinách a poznávání chorvatských měst.
Plavba proběhne na moderní plně vybavené 4kabinové plachetnici typu Bavaria, Elan, Sun Odyssey, ap. Plavbu povede zkušený jachetní instruktor s několikaletou praxí ve výuce a s průkazem MDČR pro oblast “A” nebo “B”.

Strava:            tak jak je na lodi běžné, posádka zajišťuje stravu pro sebe a kapitána z  vlastních zásob. Každý bude mít také možnost předvést své kuchařské umění.

Cena:              7 500 Kč – cena obsahuje dopravu, stravu, pronájem lodě, pojištění lodi, mzdu pro kapitána, pohonné hmoty pro loď, lůžkoviny a závěrečný úklid, pojištění

Ukončení akce: odjezd z Chorvatska je ve středu 30. 10. 2019 v cca 12.00, příjezd do UH ve večerních hodinách

Přihlášení:      závazné přihlášení je nutné do konce června, platba nevratné zálohy ve výši 4 000 Kč do konce července 2019 (nutné pro rezervaci lodě), doplatek bude těsně před akcí