Kroužky

název kroužku vedoucí kroužku den čas místo kategorie otevřeno
Pěvecký sbor SGV Filip Macek, Jakub Macek středa 13:45-15:15 uč. 1 umění otevřeno
Chemická olympiáda Blanka Osohová středa 8:00-8:45 lab. chemie vzdělávání 5
Párová akrojóga Blanka Osohová středa 14:30-15:30 tělocvična SGV sport otevřeno
Mediální (časopis, TV) Lukáš Petrucha středa 15:00-16:30 tidítovna umění otevřeno
CAE Jan Kletvík středa 8:00-8:45 jazykovka 4 vzdělávání otevřeno
Debatní klub Jan Kletvík, Alena Rosíková středa 13:30 jazykovka 2 jiné 1.schůzka 29.září 13:45
Biřmovanci Radim Kuchař  pondělí 15:30-16:30 Jeruzalém (DM) duchovno otevřeno
(Bio)fyzika pro zdravotnické obory Hynek Stodůlka čtvrtek 13:45-14:30 + 17:00-17:45 (teams) U5 vzdělávání otevřeno
Lukostřelba Michaela Vagundová čtvrtek 1x za 14 dní 16:00-17:30 Školní zahrada umění otevřeno
Informatický kroužek Petr Chvatík středa 14:45-16:15 IVT učebna vzdělávání otevřeno
Animátoři Ponta Monika Petruchová, Lukáš Petrucha čtvrtek 15:30-17:00 tidítovna jiné otevřeno
1.setkání 30.září
Aerobik pro začátečníky Martina Halová středa 13:30-14:30 tělocvična sport otevřeno
Francouzština (nejen) pro maturanty Eva Petruchová pondělí 13:45-14:30 jazykovka Fr vzdělávání otevřeno
Plavání Veronika Hurábová, Martina Halová úterý 17:00-18:00 Aquapark Uh.Hradiště sport otevřeno
Volejbal Tomáš Chytka středa 15:30-17:00 tělocvična ZŠ, hřiště sport otevřeno
FCE kroužek Michala Vaculínová středa 8:00-8:45 jazykovka 5 vzdělávání otevřeno
První pomoc Ondřej Hruboš pondělí
středa
15:30-16:15
15:00-15:45
čajovna vzdělávání otevřeno
Včelařství Alena Rosíková, František Silný, Ondřej Hruboš středa 14:30-16:00 sborovna jiné otevřeno
Doučování z matematiky Ondřej Hruboš (Terezie Králíková) úterý 14:35-15:20 školní klub vzdělávání otevřeno
Ruský jazyk pro maturanty Alena Rosíková středa 7:10-8:45 jazykovka 2 vzdělávání otevřeno
Latina pro zájemce o medicínu a human. obory Michaela Psíková středa 8:00-8:45 U5 vzdělávání otevřeno
Angličtina - doučování pro 1. a 2. ročník Irena Nováková úterý 17:00-18:30 Intr/online vzdělávání otevřeno
Procvičování NJ pro 1. a 2. ročník Eva Ertlová (+studentky 3.ročníku) středa 13:30-14:15 U4 vzdělávání otevřeno
Italština pro rozjeté začátečníky 😉 Monika Petruchová úterý  15:30-16:15 U5 vzdělávání 4
Německá konverzace Jana Tydlačková středa 8.00-8:45 Jazykovka 3 vzdělávání otevřeno
Badminton Viktor Černý (Monika Skopalová) pondělí 15:30-16:30 venkovní hřiště sport otevřeno
Florbal Petr Štulír pondělí 15:30-17:00 tělocvična sport otevřeno
Příprava na dějepisnou soutěž gymnázií Eva Pěchová středa 8:00-8:45 U6 vzdělávání 5
Výtvarný projekt - Křížová cesta (pro 3. a 4. ročník) Radim Kuchař, Petr Štulír středa  14:00-15:30 ateliér umění 5
Stolní tenis Lubomír Švec úterý 17:30-19:00 tělocvična  sport 3
Cimbálová muzika Petr Štulír úterý 15:30-17:00 uč. 1 umění otevřeno
Futsal pro holky Tomáš Chytka pondělí 15:30-16:30 hřiště SGV sport otevřeno
Roveři Michaela Vagundová (Jiří Nevřivý) pondělí 1x za 14 dnů
17:00-18:00
čajovna jiné 4
Seminář fyziky Petr Haloda středa 14:00-15:30 laboratoř fyziky vzdělávání otevřeno
Příprava DELF Eva Petruchová úterý 15:25-16:10 jazykovka Fr vzdělávání otevřeno

 

JAK SE PŘIHLÁSIT DO KROUŽKU?

PŘIHLÁŠKA JE ZÁVAZNÁ!
(pokud nebudu moci přijít, omluvím se)

vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdej do 1. října 2021 v PONTU

jakmile bude u kroužku napsáno OTEVŘENO, tak kroužek začal

nenahlašuje se více kroužků, které jsou ve stejný čas

všechny kroužky jsou pro studenty SGV zdarma
odevzdaná přihláška po 1. říjnu 2021 = 100,-

když nenastoupím do 31. října, tak jsem vyřazen
(pokud se nedomluvím s vedoucím kroužku jinak)