VVH 2022

Pro náhodné čtenáře této stránky: všechny informace zde uváděné jsou součástí hry probíhající na SGV. Informace nemají za cíl nikoho urážet, ani vyvolat fake news. Veškeré informace zde uváděné jsou určené pouze ke hře VVH a mimo hráče jej prosím berte s rezervou. Děkujeme


V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek …, pište na email cosanostra@ponto.cz


Poodhalení pravdy

A jak to skutečně bylo?


PROČ

Položil jsem si tuto otázku během hry? A nalezl jsem odpověď? Ptal jsem se? Ale koho?


Prezidentské volby

Všechny výsledky se dozvíte ve středu v 10:45 ve Slovanském sále. Volební účast byla vysoká.
1. kandidát získal 28,5%
2. kandidát získal 49%
3. kandidát získal 22,5%


ZÁVĚR VVH

Ve středu 22. 12. 2021 v 8:00 končí VVH. Všechny své nasbírané kartičky přineste tam, kam vás pravda zavede (tiditovna, nebo …)  mezi 8:00 a 8:10. Po tomto čase již nebude možné karty odevzdat. 

Promyslete si, za jakou rodinu, postavu, skupinu, svět, tým, … své karty odevzdáte. Odevzdávají se všechny herní karty, včetně bonusových – za každou je možné získat body.  Organizační tým vše spočítá a ještě tentýž den budou vyhlášeny výsledky. 

Všichni jste zváni na vyhlášení, které proběhne ve Slovanském sále v 10:45. Vítězný tým získá sladkou odměnu, putovní pohár a bude zapsán na zeď slávy Velké Vánoční Hry.

  s pozdravem tým VVH


Moudrá vědma – pravda, nebo fikce?


Jedeme do finále

Ve hře se objevila nová zbraň, je se znakem lebky a má vlastnosti jako žádná jiná. Může zabíjet kdekoliv a kohokoliv. Dokonce může zabít až 10 hráčů v jeden den a není možné se proti ní nijak bránit – neexistuje karta, která by proti ní mohla být použita. Žádný hráč v žádném prostoru nezůstane v bezpečí.Poodkrýváme část herních postavDéjà vu

 Francouzsky „již viděno“, vyslovováno [deʒa vy], často chybně jako „deža ví“) označuje v psychologii jev, kdy má člověk z ničeho nic intenzivní pocit něčeho už dříve prožitého, viděného nebo slyšeného. Může být též chápáno jako “chyba systému”.


Kdo se stane prezidentem

Prezidentské volby již brzy


V běžné řeči nebo např. v divadelní kritice může ale znamenat také prostě něco, co „jsme už viděli“, co není originální, původní.

Nové zbraně ve hře


Pod rouškou tmy

Získá pouze ten nejrychlejší

Peníze k nákupu na černém trhu


Mafie používá své zbraně

  • Bazuka i Dynamit může zabít i Capo Di Tutti Capi – i když není ještě dopaden Consigliere
  • Bazuka i Dynamit může zabít i postavu Falcone

A máme pár prvních dopadených 🙂 Co je na tom asi špatně?

Video ze zahájení

2 Replies to “VVH 2022”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *